Περιγραφή
Η διαδρομή περιλαμβανει τα εξης σημεία:
- ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
- ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ
- ΟΙΚΙΑ ΚΑΠΠΑ-ΠΑΡΛΑΠΑ
- ΟΙΚΙΑ ΦΡΟΝΤΖΟΥ
- ΟΙΚΙΑ ΠΥΡΣΙΝΕΛΛΑ
- ΠΑΠΑΖΟΓΛΕΙΟΣ ΥΦΑΝΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
- ΚΑΠΛΑΝΕΙΟ ΜΕΓΑΡΟ
- ΣΤΟΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ
- ΣΤΟΑ ΛΙΑΜΠΕΗ
- ΣΤΟΑ ΛΟΥΛΗ
- ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ ΜΙΣΙΟΥ
- ΠΑΛΑΙΑ ΖΩΣΙΜΑΙΑ ΣΧΟΛΗ
- ΧΑΝΙ ΤΟΥ ΒΡΟΣΓΟΥ
- ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ ΤΖΑΒΕΛΛΑ
- ΣΤΟΑ ΑΛΙΕΩΣ
- ΙΕΡΟΣ ΝΑΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΟΡΑΣ
- ΕΒΡΑΪΚΗ ΣΥΝΟΙΚΙΑ
- ΟΙΚΙΑ ΛΕΒΗ