Περιγραφή
Η διαδρομή περιλαμβανει τα εξης σημεία:
- ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ
- ΠΗΓΗ ΝΤΡΑΜΠΑΤΟΒΑ
- ΑΜΦΙΘΕΑ
- ΛΙΓΚΙΑΔΕΣ
- ΜΝΗΜΕΙΟ ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΜΑΒΙΛΗ
- ΜΕΤΣΟΒΟ ΜΕΓΑΛΗ ΓΟΤΙΣΤΑ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΠΑΛΝΤΟΥΜΑ
- ΙΕΡΟΣ ΝΑΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ
- ΜΕΤΣΟΒΟ ΜΕΓΑΛΗ ΓΟΤΙΣΤΑ ΓΕΦΥΡΙ ΚΥΡΑΣ
- ΜΙΚΡΗ ΓΟΤΙΣΤΑ
- ΙΕΡΟΣ ΝΑΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΚΡΗΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ
- ΚΑΣΤΡΟ ΓΡΑΔΕΤΣΙΟΥ ΜΙΚΡΗΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ
- ΝΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΡΑΔΕΤΣΙΩΤΙΣΣΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ
- ΝΕΡΟΜΥΛΟΣ, ΝΕΡΟΤΡΙΒΗ ΚΑΙ ΜΑΝΤΑΝΙ ΜΕΓΑΛΗΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ
- ΜΕΓΑΛΗ ΓΟΤΙΣΤΑ
- ΙΕΡΟΣ ΝΑΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΕΓΑΛΗΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ
- ΒΡΥΣΗ ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΜΕΓΑΛΗΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ
- Ι.Ν. ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ