Περιγραφή
Η διαδρομή περιλαμβανει τα εξης σημεία:
- ΒΙΤΣΑ
- ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΒΙΤΣΑΣ
- ΜΟΝΟΔΕΝΔΡΙ
- ΜΟΝΗ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΜΟΝΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
- ΦΑΡΑΓΓΙ ΒΙΚΟΥ
- ΚΑΠΕΣΟΒΟ
- ΣΚΑΛΑ ΒΡΑΔΕΤΟΥ
- ΒΡΑΔΕΤΟ
- ΣΚΑΜΝΕΛΙ
- ΟΧΥΡΟ ΣΚΑΜΝΕΛΙΟΥ
- ΜΟΝΗ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΚΑΜΝΕΛΙΟΥ
- ΜΟΝΗ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΚΑΜΝΕΛΙΟΥ
- ΙΕΡΟΣ ΝΑΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΣΚΑΜΝΕΛΙΟΥ
- ΥΠΑΙΘΡΙΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΙΚΗΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΥΦΤΟΚΑΜΠΟΥ ΣΚΑΜΝΕΛΙΟΥ-ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΙΚΗ ΣΤΑΝΗ